ISTORIJA

„Gedeon Richter Plc.“ istorija prasidėjo dar 1901 m., kai jos įkūrėjas farmacininkas Gedeonas Richteris įsigijo vaistinę „Sas“. Farmacijos laboratorijoje Richteris ne tik įkūrė savo bendrovę, bet ir paklojo visos Vengrijos farmacinės industrijos pamatus.

Jaunasis farmacininkas visuomet ieškojo naujų galimybių ir jomis naudojosi, daug dėmesio skirdamas produktų kokybei bei tarptautiniams santykiams. Verslo sėkmę lėmė profesionalumas ir nenumaldomas Richterio atsidavimas tyrimams bei inovacijoms, kurios ir dabar išlieka neatskiriama įmonės dalis.

Sumanaus vadovavimo ir išskirtinių darbuotojų dėka kompanija įveikė istorines dvidešimtojo amžiaus audras. „Gedeon Richter“ ne tik išlaikė savo padėtį Vengrijoje, bet ir tapo dominuojančia farmacine bendrove Centrinėje ir Rytų Europoje, tuo pat metu efektyviai plėsdama savo veiklą visame pasaulyje.

Kompanija išlaikė jos įkūrėjo Gedeono Richterio dvasią, požiūrį į verslą, darbuotojus, visuomenę bei žmonių sveikatą. Vienas iš svarbiausių „Gedeon Richter“ sėkmės veiksnių – efektyvus šimtametės išminties ir šiuolaikinių technologijų derinys, sukuriantis išskirtinę kokybę.