DĖMESYS MOTERŲ SVEIKATAI

Ypatingą dėmesį ”Gedeon Richter” skiria Moterų sveikatai. Šioje srityje kompanija skaičiuoja jau keleto dešimtmečių patirtį. Pirmuosius eksperimentus su steroidais atliko pats bendrovės įkūrėjas Gedeonas Richteris.

Šiandien Gedeon Richter siūlo plačiausią produktų asortimentą tarp visų ginekologiniais produktais prekiaujančių bendrovių. Kompanija siūlo sprendimus dažniausioms moterų sveikatos problemoms. Tad asortimente yra efektyvūs, šiuolaikiniai ir įperkami hormoniniai kontraceptikai, skubios pagalbos kontraceptikai, hormonų pakaitalai, fungicidai, unikalūs preparatai, naudojami ilgalaikiam gimdos miomų gydymui, ir biologiškai panašūs produktai vaisingumo gydymui.

Ginekologinių produktų asortimento plėtojimas yra vienas iš svarbiausių „Gedeon Richter“ augimo strategijos elementų. Šveicarijos kompanijos „Preglem“ įsigijimas 2010 m. leido bendrovei kurti novatoriškas gerybinių ginekologinių ligų terapijas, o Vokietijos „Grünenthal GmbH“ kontraceptinių produktų linijos įsigijimas suteikė galimybę išplėsti savo ginekologinį verslą, įžengiant į Vakarų Europos rinką. 2016 m. įsigijusi „Finox Holding“, Šveicarijoje įsikūrusią biotechnologijų bendrovę, „Gedeon Richter“ įžengė į moterų vaisingumo gydymo sritį.

Šie strateginiai žingsniai sėkmingai papildo jau iš anksčiau gerai žinomą bendrovės veiklą Moterų sveikatinimo srityje ir leidžia pasiūlyti sprendimus kiekvienai amžiaus grupei.