APIE MUS

„Gedeon Richter Plc.“ – įnovatyvi tarptautinė specializuota farmacijos bendrovė. Vertikaliai integruota bendrovė vykdo farmacinę gamybą, tyrimus ir plėtrą, pardavimą ir rinkodarą.

„Gedeon Richter“ tikslas – padėti visuomenei kovoti su ligomis ir prisidėti gerinant kasdienę žmonių gyvenimo kokybę naudojant veiksmingus farmacinius produktus.

1901 m. bendrovę įkūrė farmacininkas Gedeonas Richteris. Šiandien jo įkurta kompanija – tai tarptautinė farmacinė bendrovė, kurioje sukurti ir pagaminti produktai platinami daugiau nei 100 šalių, joje visame pasaulyje dirba beveik 12 000 žmonių.

Kompanijos strategija remiasi dviem esminiais elementais: inovacijomis ir originalių vaistų molekulių tyrimais.  Su inovacijomis susijusioje veikloje dirba apie 1000 darbuotojų;  vykdomi tyrimai įvairiose srityse, didžiausias dėmesys skiriamas ginekologinių ir centrinės nervų sistemos ligų gydymui.

Šiuo metu „Gedeon Richter“ gamina daugiau nei 200 pavadinimų vaistus, kurių tarpe originalūs, generiniai ir licenzijuoti produktai, skirti efektyviam, šiuolaikiniam ir protingai įkainotam gydymui beveik visose terapinėse srityse. Kompanija koncentruojasi į centrinės nervų sistemos, širdies ir kraujagyslių, gastroenterologinių produktų, miorelaksantų ir ginekologinių produktų kūrimą bei gamybą. Ypač svarbi sritis – moterų sveikata. “Gedeon Richter” – viena iš kelių įmonių pasaulyje, siūlančių visapusišką ginekologinių produktų asortimentą.