Farmacinė kompanija Gedeon Richter (www.richter.hu)– inovatyvi specializuota farmacijos kompanija, kuri gamina platų spektrą farmacijos produktų, taip pat vysto mokslinius tyrimus ieškant efektyvesnių gydymo sprendimų.  

Gedeon Richter, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Budapešte, Vengrijoje, yra didžiausia šalyje bei viena iš didžiausių Centrinės Rytų Europos farmacijos kompanijų. Kompanija įkurta 1901 metais. Jos įkūrėjas farmacininkas Gedeon Richter. Tai pirmoji vaistų gamykla Vengrijoje, padėjusi pamatus visai šios šalies farmacijos pramonei. Atlaikęs daug istorijos posūkių, santvarkų pasikeitimų ir ekonominių nuosmukių, gamintojas išliko nepriklausomas iki šių laikų. Esminiai kompanijos sėkmės faktoriai yra daugiau kaip šimto metų išlaikomos bei puoselėjamos tradicijos, kuriant ir gaminant vaistus, platus gaminamos produkcijos spektras (daugiau kaip šimto pavadinimų gaminami vaistai) bei  prieinamumas.

Gedeon Richter atstovybė savo veiklą Lietuvoje vykdo nuo 1995 metų. Tai viena pirmųjų užsienio farmacijos kompanijų, pradėjusių veiklą Lietuvoje.