Gedeon Richter grupė

Kompanija „Richter“ tiekia veikliąsias medžiagas ir galutinius preparatus Vengrijos ir daugiau kaip 100 kitų šalių rinkoms. Pagrindines įmonės veiklas – vaistinių preparatų gamybą ir pardavimą, o taip pat mokslinius tyrimus ir plėtrą – remia keletas dukterinių įmonių, jungtinės bendrovės ir asocijuotos bendrovės. Visos šios bendrovės kartu su motinine kompanija sudaro „Richter“ bendrovių grupę.

„Richter“ įmonių grupės bendra veikla yra daugiau nei suminis atskirų kompanijų veiklos rezultatas. Dukterinės preparatus gaminančios įmonės, veikiančios tradicinėse rinkose, ir augantis, besiplečiantis specializuotas rinkodaros tinklas lemia daugianacionalinį „Richter“ grupės pobūdį.

Kompanija „Richter“ pardavimus vykdo penkiuose kontinentuose, tiesiogiai dalyvaudama daugiau kaip keturiasdešimt penkių šalių rinkoje. Ji turi septynias gamybą ir plėtrą vykdančias dukterines ir jungtines įmones, 29 atstovybių biurus bei 38 pardavimų ir didmenines kompanijas. Be to, įmonė „Richter“ turi keletą holdingo bendrovių, kurios remia „Richter“ bendrovių grupės veiklą teikdamos joms paslaugas.

„Richter“ yra gerai žinoma kompanija, turinti gerai išvystytą pardavimų tinklą Vengrijoje, Centrinėje Rytų Europoje, nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) ir Baltijos šalyse. Bendrovė taip pat turi sukūrusi savo rinkodaros tinklą Vakarų Europoje ir Lotynų Amerikoje, kur parduoda moters sveikatos priežiūrai skirtus produktus.

Dirbdama pagal strateginio bendradarbiavimo sutartis ir ilgalaikio tiekimo susitarimus, bendrovė „Richter“ savo gaminius tiekia savo partneriams Jungtinėse Amerikos Valstijose.